Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Someone Great (2019) me Titra Shqip

Someone Great (2019) me Titra Shqip

Apr. 19, 2019USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jenny, një gazetare aspiruese e muzikës, sapo ka gjetur punën e saj të ëndrrave në një revistë portreti dhe është gati të transferohet në San Francisko. Në vend që të ketë një lidhje në distancë, i dashuri historik me të cilin ka qenë për nëntë vjet vendos të përfundojë lidhjen e tyre. Për të ngushëlluar veten, Jenny fton dy miqtë e saj më të mirë Erin dhe Blair që të kënaqen me një çmenduri një natë në Nju Jork.

Someone Great (2019) me Titra Shqip
Someone Great (2019) me Titra Shqip
Someone Great (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Someone Great
Vlerësimi IMDb 6.2 19,890 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 990 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
CQ 2001
Budapest (2018) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Rose Island 2020
One More Kiss 1999
Love Spreads (2021) me Titra Shqip