Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Solo: A Star Wars Story 2018

Solo: A Star Wars Story 2018

Never tell him the odds.May. 15, 2018United States135 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një seri aventurash të rrezikshme thellë në një botë të errët dhe të rrezikshme kriminale, Han Solo takon bashkë-shoferin e tij Chewbacca dhe takohet kumarxhiun famëkeq Lando Calrissian.

Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Solo: A Star Wars Story 2018
Titulli origjinal Solo: A Star Wars Story
Vlerësimi IMDb 6.9 303,245 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 6,314 vota

Regjizori

Ron Howard
Regjizori

Aktorët

Woody Harrelson isTobias Beckett
Tobias Beckett
Donald Glover isLando Calrissian
Lando Calrissian
Paul Bettany isDryden Vos
Dryden Vos
Jon Favreau isRio Durant (voice)
Rio Durant (voice)
Erin Kellyman isEnfys Nest
Enfys Nest
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Hollow Man II 2006
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013)
Monsters of Man 2020
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Maya the Bee: The Honey Games 2018