Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Snowpiercer (2013)

Snowpiercer (2013)

AD 2031, the passengers in the train are the only survivors on Earth.Aug. 01, 2013South Korea127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2031, Toka u shkatërrua nga luftërat dhe një akullnajë e re. Të mbijetuarit e paktë e gjejnë veten në trenin e vetëm të mbetur në planet që udhëton pa fund dhe destinacion, midis borës dhe akullit. Në bord, ndarjet e ngurta shoqërore vazhdojnë të ekzistojnë: të varfërit jetojnë në kushte të dëshpëruara dhe vuajnë nga të ftohtit dhe uria ndërsa të pasurit, në klasën e parë, gëzojnë të gjitha privilegjet, të zhytur në një kontekst epshi dhe argëtimi. Një ditë Curtis, një nga të varfërit, vendos që ka ardhur koha për të ndryshuar gjendjen e gjërave.

Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)
Titulli origjinal Snowpiercer
Vlerësimi IMDb 7.1 332,483 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 7,299 vota

Regjizori

Bong Joon-ho
Regjizori

Aktorët

Chris Evans isCurtis Everett
Curtis Everett
Song Kang-ho isNamgoong Minsu
Namgoong Minsu
Ed Harris isMinister Wilford
Minister Wilford
John Hurt isGilliam
Gilliam
Tilda Swinton isMinister Mason
Minister Mason
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004
Transformers 2007
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
The Way Back (2020) me Titra Shqip