Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Sniper: Ultimate Kill 2017

Sniper: Ultimate Kill 2017

Oct. 03, 2017United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mbreti kolumbian i drogës Jesús Morales paguan fshehurazi për shërbimet e një snajperi me nofkën “Djalli”, i aftë të vrasë një për një armiqtë e kujtdo që e punëson atë. Pa asnjë kundërshtar të mbetur gjallë, Morales forcohet dhe fiton kontrollin e më shumë rrugëve të kontrabandës në Shtetet e Bashkuara. DEA, e alarmuar nga ky kërcënim ndaj vendit, dërgon në Kolumbi agjenten Kate Estrada, e cila ndjek vite me radhë Moralesin dhe snajperin marinar Brandon Beckett. Misioni i tyre: Vritni “Djallin” dhe sillni Morales përsëri në SH.B.A. për t’u gjykuar për krimet e tij. Agjentët mendojnë se ata kanë gjithçka nën kontroll, por Morales dhe “Djalli” kanë përgatitur shumë surpriza për të mbajtur të pasuksesshëm misionin.

Sniper: Ultimate Kill 2017
Sniper: Ultimate Kill 2017
Sniper: Ultimate Kill 2017
Titulli origjinal Sniper: Ultimate Kill
Vlerësimi IMDb 5.6 3,715 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 191 vota

Regjizori

Claudio Fäh
Regjizori

Aktorët

Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Joe Lando isJohn Samson
John Samson
Danay García isKate Estrada
Kate Estrada
Juan Pablo Gamboa isPatrick Walsh
Patrick Walsh
Felipe Calero isEl Diablo / Enrique
El Diablo / Enrique
Lucho Velasco isCaptain Garza
Captain Garza
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Honest Thief 2020
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Jason Bourne 2016
Willy’s Wonderland 2021
Archenemy 2020
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip