Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sniper: Reloaded 2011

Sniper: Reloaded 2011

Thellë në Kongo, Marins ... Paqe ruajtës ... Vrasës.Apr. 26, 2011South Africa, United States, Germany91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Brandon Beckett (Collins), djali i yllit të mëparshëm të filmit Sniper Thomas Beckett (Tom Berenger), merr mantelin e vendosur nga babai i tij dhe shkon në një mision të vetin.

Sniper: Reloaded 2011
Titulli origjinal Sniper: Reloaded
Vlerësimi IMDb 5.4 7,234 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 123 vota

Regjizori

Aktorët

Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
Richard Sammel isHans Jaeger
Hans Jaeger
Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Patrick Lyster isMartin Chandler
Martin Chandler
Annabel Wright isEllen Abramowitz
Ellen Abramowitz
Conrad Kemp isDustin Nelson
Dustin Nelson
Kayla Privett isKelli Van Brunt
Kelli Van Brunt
Ian Van Der Heyden isPatrick Mundy
Patrick Mundy
Rob Fruithof isJean Van Brunt
Jean Van Brunt
Nic Rasenti isVincent Capobianco
Vincent Capobianco
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Vault 2021
Brokeback Mountain 2005
The Usual Suspects 1995
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
Honest Thief 2020
Hannibal Rising 2007
Highlander: The Source (2007)
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Logan 2017