Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Sniper: Legacy 2014

Sniper: Legacy 2014

Like Father. Like Son. Born To Kill.Sep. 29, 2014United States94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vrasës po vret të gjithë udhëheqësit ushtarakë të angazhuar në territoret islamike Siriane dhe Brandon Beckett, një snajper në forcat e armatosura, i thuhet se babai i tij është një nga viktimat. Ndërsa përpiqej të gjente gjurmën e vrasësit, Brandon zbulon se babai është ende gjallë dhe se oficerët e lartë e gënjyen atë vetëm për ta përdorur atë si karrem.

Sniper: Legacy 2014
Sniper: Legacy 2014
Sniper: Legacy 2014
Titulli origjinal Sniper: Legacy
Vlerësimi IMDb 5.3 4,412 vota
Vlerësimi TMDb 6 127 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Dennis Haysbert isThe Colonel
The Colonel
Asen Asenov isPoliceman
Policeman
Doug Allen isSimpson
Simpson
Vasil Enev isSoldier
Soldier
Patrick Garrity isReese's Spotter
Reese's Spotter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wanted (2008)
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
The Vault 2021
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Betrayed 1988
Die Hard (1988) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip