Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Sniper: Ghost Shooter 2016

Sniper: Ghost Shooter 2016

Aug. 02, 2016United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Snajperët elitë Brandon Beckett dhe Richard Miller kanë për detyrë të mbrojnë një tubacion gazi nga terroristët që kërkojnë të bëjnë një deklaratë. Kur betejat me armikun çojnë në vrasjen e snajperëve nga një gjuajtës fantazmë që e di vendndodhjen e tyre të saktë, tensionet ziejnë pasi dyshohet për një shkelje të sigurisë. A ka dikush që punon me armikun nga brenda? A është misioni një front për aktivitete të tjera? A po i tërheq fijet koloneli?

Sniper: Ghost Shooter 2016
Titulli origjinal Sniper: Ghost Shooter
Vlerësimi IMDb 5.4 3,252 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 124 vota

Regjizori

Aktorët

Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Ravil Isyanov isAndrei Mashkov
Andrei Mashkov
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Chaos Walking 2021
Tully (2018) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Arrival (2016) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
Space Sweepers 2021
Love Object (2003) me Titra Shqip