Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Sniper: Assassin’s End 2020

Sniper: Assassin’s End 2020

Jun. 15, 2020United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Snajperi Special Ops Brandon Beckett është ngritur si i dyshuari kryesor për vrasjen e një personaliteti të huaj në prag të nënshkrimit të një marrëveshje të profilit të lartë tregtar me Shtetet e Bashkuara. Duke i shpëtuar ngushtë vdekjes, Beckett kupton se mund të ketë një punonjës të errët brenda qeverisë dhe bashkëpunon me të vetmin person të cilit ai mund t’i besojë: babait të tij, snajperit legjendar Sgt. Thomas Beckett. Të dy Becketts janë në arrati nga CIA, mercenarët rusë dhe Lady Death, një vrasëse e stërvitur në Yakuza me aftësi snajperësh që rivalizojnë të dy qitësit legjendar.

Sniper: Assassin’s End 2020
Sniper: Assassin’s End 2020
Sniper: Assassin’s End 2020
Sniper: Assassin’s End 2020
Sniper: Assassin’s End 2020
Sniper: Assassin’s End 2020
Titulli origjinal Sniper: Assassin's End
Vlerësimi IMDb 5.4 1,513 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 74 vota

Regjizori

Kaare Andrews
Regjizori

Aktorët

Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Sayaka Akimoto isLady Death
Lady Death
Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Ryan Robbins isAgent Zeke 'Zero' Rosenberg
Agent Zeke 'Zero' Rosenberg
Lochlyn Munro isAgent John Franklin
Agent John Franklin
Emily Tennant isAgent Juliet Clover
Agent Juliet Clover
Michael Jonsson isDrake Phoenix
Drake Phoenix
Vincent Gale isDonald South
Donald South
Sasha Piltsin isVasily Petrov
Vasily Petrov
Bethany Brown isAgent Sarah Peterson
Agent Sarah Peterson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Logan 2017
Blitz (2011) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
300 2006
Gods of Egypt 2016
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
The New Mutants 2020
X-Men 2000