Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 117 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Sniper 3 2004

Sniper 3 2004

Everyone is a TargetOct. 18, 2004United States97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Snajperisti Thomas Beckett është i punësuar nga shërbimet sekrete amerikane për të eleminuar një trafikant të madh ndërkombëtar të drogës dhe terrorist. Ky është Paul Finnegan, shoku i tij i vjetër për të cilin ai besonte se vdiq vite më parë në Vietnam. Kështu ai zbulon se qëllimi i vërtetë i misionit është një tjetër.

 

Kliko këtu për të parë Sniper 1 1993 me titra shqip

Kliko këtu për të parë Sniper 2 2002 me titra shqip

Sniper 3 2004
Sniper 3 2004
Titulli origjinal Sniper 3
Vlerësimi IMDb 5.3 3,893 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 63 vota

Regjizori

P.J. Pesce
Regjizori

Aktorët

Tom Berenger isThomas J. Beckett
Thomas J. Beckett
John Doman isPaul Finnegan
Paul Finnegan
Denis Arndt isWilliam Avery
William Avery
Troy Winbush isCaptain Laraby
Captain Laraby
William Duffy isRichard Addis
Richard Addis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Knight and Day (2010)
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Old (2021) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip