Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 150 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2ninjastream.to
  • Server 3ninjastream.to
Sniper 2 2002 me Titra Shqip

Sniper 2 2002 me Titra Shqip

Ai është i mirë në vrasje dhe akoma më i mirë në qëndrimin gjallë.Dec. 28, 2002United States97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thomas Beckett, një ish snajper i marinës i cili kishte qenë në një mision në Panama për të provuar ndalimin e trafikut të drogës, kësaj here është udhëzuar nga qeveria amerikane për të goditur një gjeneral serb të akuzuar për nxitje dhe drejtimin e një operacioni për spastrimin etnik kundër Myslimanë në Ballkan. Partneri i tij në këtë mision do të jetë një i dënuar me vdekje i cili, falë kësaj detyre, mund të fitojë lirinë e tij.

 

Kliko këtu për të parë Sniper 1 1993 me titra shqip

Kliko këtu për të parë Sniper 3 2004 me titra shqip

Sniper 2 2002 me Titra Shqip
Sniper 2 2002 me Titra Shqip
Sniper 2 2002 me Titra Shqip
Titulli origjinal Sniper 2
Vlerësimi IMDb 5.2 5,764 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 78 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
Knuckledust 2020
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Waar (2013)
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
The Marksman 2021
Sniper: Ultimate Kill 2017
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001