Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 263 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Sniper 1993

Sniper 1993

One Shot. One Kill. No Exceptions.Jan. 29, 1993United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Panama, qershor 1992. Pesë “narkos” po kalojnë pyllin e virgjër. Papritmas njëri prej tyre qëllohet në gjoks nga dy snajperë marinarë: rreshteri Tom Beckett (Tom Berenger) dhe kapiteni Richard Miller (Billy Zane). Me njeri tjetrin nuk i kanë mardhëniet mirë, por gjithsesi secili ka nevojë për tjetrin për të neutralizuar një trafik kolosal droge dhe për të eleminuar udhëheqësin e tij.

 

Kliko këtu për të parë Sniper 2 2002 me titra shqip

Kliko këtu për të parë Sniper 3 2004 me titra shqip

Sniper 1993
Sniper 1993
Sniper 1993
Sniper 1993
Sniper 1993
Sniper 1993
Titulli origjinal Sniper
Vlerësimi IMDb 6.1 23,044 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 258 vota

Regjizori

Luis Llosa
Regjizori

Aktorët

Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
J.T. Walsh isChester Van Damme
Chester Van Damme
Aden Young isDoug Papich
Doug Papich
Ken Radley isEl Cirujano
El Cirujano
Gary Swanson isNSC Officer in Washington
NSC Officer in Washington
Hank Garrett isAdmiral in Washington
Admiral in Washington
Frederick Miragliotta isGeneral Miguel Alavarez
General Miguel Alavarez
Vanessa Steele isMrs. Alvarez
Mrs. Alvarez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
Below Zero 2021 me titra shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Undine 2020
What Lies Below 2020
If I Stay (2014) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip