Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip

Çdo luftëtar ka një fillim.Jul. 22, 2021Canada121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Vetmitari Snake Eye mirëpritet në një klan të lashtë dhe të fshehtë japonez të quajtur Arashikage, pasi shpëtoi jetën e trashëgimtarit të tyre të ligjshëm. Pasi ndodhet në Japoni, Snake Eyes mëson mënyrat e luftëtarit ninja nga Arashikage dhe gjithashtu gjen një vend për ta quajtur shtëpi. Por, kur zbulohen sekretet e së kaluarës së tij, nderi dhe besnikëria e Snake Eyes do të testohen, duke rrezikuar të minojnë besimin e atyre që janë më afër tij.

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Snake Eyes: G.I. Joe Origins
Vlerësimi IMDb 5.7 5,814 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 72 vota

Regjizori

Aktorët

Henry Golding isSnake Eyes
Snake Eyes
Andrew Koji isTommy / Storm Shadow
Tommy / Storm Shadow
Úrsula Corberó isThe Baroness
The Baroness
Iko Uwais isHard Master
Hard Master
Peter Mensah isBlind Master
Blind Master
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Retreat, No Surrender (1986) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
The Delta Force (1986)
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Breach 2020 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
The Beast 2020
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Overrun (2021) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Raiders of the Lost Ark 1981
Sniper: Ultimate Kill 2017