Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Sliver (1993) me Titra Shqip

Sliver (1993) me Titra Shqip

Ju pëlqen të shikoni ... apo jo?May. 21, 1993USA108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua zhvendoset në një apartament në Manhattan dhe mëson se jeta e qiramarrësve të mëparshëm përfundoi në mënyrë misterioze pasi ata ranë nga ballkoni.

Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sliver
Vlerësimi IMDb 5.1 30,319 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 460 vota

Regjizori

Phillip Noyce
Regjizori

Aktorët

Sharon Stone isCarly Norris
Carly Norris
William Baldwin isZeke Hawkins
Zeke Hawkins
Tom Berenger isJack Lansford
Jack Lansford
Polly Walker isVida Warren
Vida Warren
Colleen Camp isJudy Marks
Judy Marks
Amanda Foreman isSamantha Moore
Samantha Moore
Martin Landau isAlex Parsons
Alex Parsons
CCH Pounder isVictoria Hendrix
Victoria Hendrix
Nina Foch isMrs. McEvoy
Mrs. McEvoy
Keene Curtis isGus Hale
Gus Hale
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Narco Sub 2021
The Life Ahead 2020
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Half Brothers (2020)
Copshop (2021) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip