Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Slaxx (2020) me Titra Shqip

Slaxx (2020) me Titra Shqip

Një fund-shpinë vdekjeprurëse.Sep. 11, 2020Canada73 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Libby është një shitëse e re dhe idealiste, me disa kile tepër, e cila punon në një dyqan veshjesh të modës me vajza dhe djem që janë shumë më të dobët dhe më të modës se ajo. Por kur ajo bëhet dëshmitare e vdekjes së kolegëve të saj për shkak të një palë xhinse të mallkuara, do t’i takojë asaj të kuptojë se çfarë po ndodh dhe si të ndalojë tërbimin e përgjakshëm në progres.

Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Slaxx
Vlerësimi IMDb 5.3 1,587 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 59 vota

Regjizori

Elza Kephart
Regjizori

Aktorët

Romane Denis isLibby McClean
Libby McClean
Tianna Nori isBarb Lubotski
Barb Lubotski
Erica Anderson isPeyton Jules
Peyton Jules
Stephen Bogaert isHarold Landsgrove
Harold Landsgrove
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Delta Farce 2007 me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Deep Blue Sea 1999
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Jolt (2021) me Titra Shqip
Sweet & Sour (2021) me Titra Shqip
122 2019
Deadpool 2016
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Separation (2021) me Titra Shqip