Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Slate (2020) me Titra Shqip

Slate (2020) me Titra Shqip

Nov. 04, 2020South Korea99 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Që kur ishte fëmijë, Yeon-hee ëndërronte të bëhej një yll aksioni. Edhe pse ajo ka një mjeshtëri të mrekullueshme me shpatë, realiteti për të arritur qëllimin e saj është shumë i vështirë që ajo të mos merret me të. Një ditë, ajo punësohet si stand-in për një film aksion dhe shkon në shesh, vetëm për t’u tele-transportuar në një botë paralele të paligjshme, ku njerëzit mbajnë shpata dhe vrasin njëri-tjetrin pa asnjë ndëshkim. Pothuajse menjëherë, ajo është e mirëpritur në fshat si mbrojtëse e tyre dhe respektohet nga fshatarët. Dhe për të shpëtuar fshatarët si një heroinë, ajo fillon të luftojë kundër të këqinjëve.

Slate (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 불어라 검풍아
Vlerësimi IMDb 5.3 80 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 5 vota

Regjizori

Jo Ba-reun
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

13 Tzameti 2005
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Man About Dog 2004
The Protégé (2021) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Perfect Creature 2007
Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Max Cloud (2020)