Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4fcom
Skylines 2020

Skylines 2020

To save our world she must invade theirs.Oct. 25, 2020United Kingdom113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kapitenia Rose Corley, një femër me superfuqi jashtëtokësore, është personi i vetëm që është në gjendje të kundërshtojë pushtuesit alienë, por ajo ka nevojë për transfuzione të vazhdueshme të gjakut për të ndaluar përshpejtimin e saj të plakjes. Një luftëtare shumëvjeçare kundër pushtuesve, Rose tani është në arrati, por do të gjendet në vendin e saj të fshehtë nga disa ushtarakë dhe, edhe një herë, do regjistrohet në ushtri për të luftuar. Hibridet midis njerëzve dhe të alienëve – që përbëjnë pjesën më të madhe të popullsisë së Tokës – do të bien nën kontrollin e alienëve. Rose, e dërguar në një mision në anijene aliene, do të ketë vetëm 72 orë për të shpëtuar njerëzimin.

Skylines 2020
Skylines 2020
Skylines 2020
Skylines 2020
Skylines 2020
Skylines 2020
Skylines 2020
Skylines 2020
Titulli origjinal Skylines
Vlerësimi IMDb 4.8 5,277 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 296 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Battleship (2012) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Stowaway 2021
Space Sweepers 2021
Hollow Man II 2006