Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Skyfall (2012) me Titra Shqip

Skyfall (2012) me Titra Shqip

Mendo per mekatet e tua.Oct. 25, 2012United Kingdom143 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një figurë kërcënuese (Javier Bardem), që i përket një të kaluare misterioze për të cilën askush nuk është në dijeni, kthehet në ndjekjen e M (Judi Dench), e thirrur për të provuar besnikërinë e saj ndaj gjithë trupit të agjentëve të fshehtë MI6, të cilët ajo ka drejtuar gjithmonë me guxim dhe vendosmëri. Me qëllim të shpëtimit të grupit, pavarësisht nga kostoja e lartë personale që përfshin misioni, agjenti 007 (Daniel Craig) nuk heziton të marrë masa për të ndihmuar M dhe për të gjetur këdo që e dëshiron atë jashtë loje, duke u përpjekur ta heqë qafe para se të jetë tepër vonë.

Skyfall (2012) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skyfall
Vlerësimi IMDb 7.7 640,069 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 12,583 vota

Regjizori

Sam Mendes
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Pharaoh’s War (2019)
Rogue River (2012) me Titra Shqip
The Runners (2020)
The Cure (2020)
Prey (2007) me Titra Shqip
Sniper: Assassin’s End 2020
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip