Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Sky High (2020) me Titra Shqip

Sky High (2020) me Titra Shqip

Dec. 18, 2020Spain121 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Angel ndryshoi përgjithmonë natën kur ai foli për herë të parë në një klub nate me Estrella. Pas një zënke me Polin, të dashurin posesiv të vajzës, ai bindet prej tyre që të bashkohet me një bandë hajdutësh që mbajnë nën kontroll të gjithë policinë e Madridit. Kështu Angel e gjen veten duke u ngjitur me shpejtësi në një piramidë grabitjesh, parash të pista, aktivitete kriminale dhe avokatë të korruptuar, duke u bërë mbrojtës i Rogelio, një prej kriminelëve që menaxhon tregtinë e paligjshme në qytet. Sidoqoftë, ai do të zbulojë me shpenzimet e tij se sa i lartë është çmimi i pushtetit.

Sky High (2020) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hasta el cielo
Vlerësimi IMDb 5.6 3,072 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 123 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Godzilla: King of the Monsters 2019
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021
Private (2003) me Titra Shqip