Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Skater Girl (2021) me Titra Shqip

Skater Girl (2021) me Titra Shqip

Një histori e një vajze patinatore rurale.Jun. 11, 2021United States107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një adoleshente e rritur në Indinë rurale sfidon fatkeqësinë për të ndjekur ëndrrën e saj për t’u bërë një patinatore dhe të konkurrojë në kampionatin kombëtar.

Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skater Girl
Vlerësimi IMDb 6.6 1,274 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 23 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Sixth Sense 1999
Silk Road (2021) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Riding With Sugar (2020)
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020
Capote 2005 me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Barbershop 2002