Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Sinkhole (2021) me Titra Shqip

Sinkhole (2021) me Titra Shqip

Një shtëpi e fituar pas 11 vitesh përpjekje bie thellë në tokë në një minutëAug. 11, 2021South Korea117 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dong-won dhe familja e tij transferohen në një shtëpi që e blenë pas shumë vitesh punë të palodhur. I mbushur me lumturi, ai fton kolegët e tij për një festë të mirëpritur, por shiu i madh një natë më parë shkakton një humnerë gjigante që në një kohë shumë të shkurtër përfshiu shtëpinë dhe njerëzit. Qindra metra nën tokë, Don-win, fqinji Man-su dhe mysafirët e tjerë fatkeqë duhet të gjejnë një rrugëdalje para se një shi i ri ti varrosë të gjithë të gjallë.

Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 싱크홀
Vlerësimi IMDb 6.2 327 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 11 vota

Regjizori

Kim Ji-hoon
Regjizori

Aktorët

Lee Kwang-soo isManager Kim
Manager Kim
Nam Da-reum isSeung-tae
Seung-tae
Kim Hong-pa isDirector Seo
Director Seo
Ko Chang-seok isFire chief
Fire chief
Na Chul isMin-jun
Min-jun
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monday (2021)
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Any Questions for Ben? (2012) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
To: Gerard 2020
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Farewell Darkness (2007) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
Ant-Man and the Wasp 2018
Click (2006) me Titra Shqip