Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip

Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip

Nuk ka drejtësi pa mëkat.Aug. 20, 2014United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dwight McCarthy (Josh Brolin) thirret nga Ava Lord (Eva Green), gruaja e vetme që ai ka dashur ndonjëherë dhe që ka nevojë për ndihmë për të shpëtuar nga burri i saj abuziv. Synimet e Ava janë shumë më të këqija nga sa duken, megjithatë, dhe Dwight së shpejti do ta zbulojë. Ndërkohë, Marv (Mickey Rourke) ndodhet në një rrugë të shkretë, i rrethuar nga disa të vdekur dhe të paaftë për të kujtuar se si arriti atje, dhe arroganti Johnny (Joseph Gordon-Levitt) planifikon të shkatërrojë te keqin më të madh që ekziston që qyteti ka njohur ndonjëherë. Nancy (Jessica Alba), nga ana tjetër, përpiqet të përballojë vetëvrasjen e John Hartigan (Bruce Willis) dhe komploton për të marrë hak për vdekjen e tij.

Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sin City: A Dame to Kill For
Vlerësimi IMDb 6.5 156,161 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,984 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Sniper: Assassin’s End 2020
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip