Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sin City (2005) me Titra Shqip

Sin City (2005) me Titra Shqip

Ecni përgjatë rrugicës së djathtë të pasme në Sin City dhe mund të gjeni gjithçka ...Apr. 01, 2005United States124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sin City është një qytet i dhunshëm ku gjithçka prodhon korrupsion (madje edhe në departamentin e policisë). Këtu ne ndjekim historinë e tre burrave: Marv, duke kërkuar hakmarrje pasi gjen Goldin e bukur, me të cilën kaloi vetëm një natë, kufomë në shtratin e tij; ish-fotografi Dwight i cili vrau aksidentalisht një polic heroik dhe duhet të rregullojë gjërat; dhe polici Hartigan në burg për një krim që nuk e kreu …

Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sin City
Vlerësimi IMDb 8 747,561 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 6,302 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isDet. John Hartigan
Det. John Hartigan
Jessica Alba isNancy Callahan
Nancy Callahan
Clive Owen isDwight McCarthy
Dwight McCarthy
Rutger Hauer isCardinal Patrick Henry Roark
Cardinal Patrick Henry Roark
Benicio del Toro isDet. Lt. Jack
Det. Lt. Jack "Jackie Boy" Rafferty
Powers Boothe isSenator Roark
Senator Roark
Nick Stahl isRoark Jr./The Yellow Bastard
Roark Jr./The Yellow Bastard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sound of Violence (2021)
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976)
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Clash of the Titans 1981
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me Titra Shqip
Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip