Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Silk Road (2021) me Titra Shqip

Silk Road (2021) me Titra Shqip

Një organizator është një gjë e tmerrshme për tu humbur.Feb. 19, 2021United States116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lindja e Silk Road, një faqe e tregtisë elektronike në dark web, provokon një lojë të komplikuar dhe emocionuese si të maces dhe miut midis krijuesit të saj ambicioz Ross Ulbricht dhe agjentit të DEA që dëshpërimisht përpiqet ta bllokojë atë.

Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Silk Road
Vlerësimi IMDb 5.9 3,094 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 70 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Double Dad (2021)
Another Round 2020 me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
Tides (2021) me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
The Smile of the Fox (1992) me Titra Shqip