Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Silent Trigger 1996

Silent Trigger 1996

The Terms are Clear. Kill or be Killed.Jun. 26, 1996Canada93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Waxman, një ish anëtar i forcave speciale, punësohet nga një agjenci që merret me vrasje të porositura. Por kur ai dhe partneri i tij Clegg refuzojnë të kryejnë një mision të pamundur, bosët e tyre vendosin t’i shtojnë të dy në listën “e eleminueshme” …

Silent Trigger 1996
Silent Trigger 1996
Titulli origjinal Silent Trigger
Vlerësimi IMDb 5.5 3,728 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 49 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tom Clancy’s Without Remorse 2021
Winter Passing 2006
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
To: Gerard 2020
Zack Snyder’s Justice League 2021
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Great White (2021) me Titra Shqip
Citation 2020