Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Silent Night (2020) me Titra Shqip

Silent Night (2020) me Titra Shqip

Një punë të fundit.Dec. 11, 2020United Kingdom94 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Liruar së fundmi nga burgu, Mark përpiqet të rilidhet me vajzën e tij dhe shpreson t’i japë asaj një Krishtlindje për t’u kujtuar. Në kërkim të një pune, ai takon Alan, ish shokun e tij të qelisë i cili e inkurajon atë të kthehet në radhët e krimit. Do të jetë më lehtë për Markun të marrë një vendim kur Caddy, një bos i pamëshirshëm i krimit, e shantazhon atë për një punë të fundit.

Silent Night (2020) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Silent Night
Vlerësimi IMDb 4.8 172 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elite Squad 2007
Intrusion (2021) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Lust, Caution (2007) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Bloodsport III 1996
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021
Among Wolves (2010) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip