Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sicario (2015) me Titra Shqip

Sicario (2015) me Titra Shqip

Kufiri është vetëm një vijë tjetër për të kaluar.Sep. 17, 2015USA122 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një agjent i ri i FBI -së merr pjesë në një operacion të fshehtë të CIA -s për të kapur një lord meksikan të drogës. Ky operacion do të rrezikojë besimet e tij më të thella dhe vlerat morale.

Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sicario
Vlerësimi IMDb 7.6 391,011 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 6,318 vota

Regjizori

Aktorët

Emily Blunt isKate Macer
Kate Macer
Benicio del Toro isAlejandro Gillick
Alejandro Gillick
Josh Brolin isMatt Graver
Matt Graver
Daniel Kaluuya isReggie Wayne
Reggie Wayne
Victor Garber isDave Jennings
Dave Jennings
Jeffrey Donovan isSteve Forsing
Steve Forsing
Julio Cedillo isFausto Alarcon
Fausto Alarcon
Hank Rogerson isPhil Coopers
Phil Coopers
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Agent Revelation (2021)
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999
Wild Dog 2021