Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip

Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip

Nuk është Ork ... Deri sa është OrkMay. 16, 2010USA93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aventurat e episodeve të mëparshëm tani janë një kujtim i largët dhe Shrek është bërë një njeri i vërtetë i familjes. Sidoqoftë, jeta aventureske “si ork” vazhdon të ushtrojë një bukuri të caktuar mbi të dhe nostalgjia për ditët e mira të vjetra është e fortë. Shrek kështu mashtrohet nga xhuxhi Rumple. Ai do të përfundojë papritur duke e gjetur veten në një tjetër “Larg shumë Larg”: një lloj universi paralel, ku orkët gjuhen dhe Rumple është mbret. Orku i gjelbër do të duhet të punojë shumë për të rikthyer gjithçka në normale dhe për të shpëtuar botën e tij dhe këdo që do.

Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Shrek Forever After
Vlerësimi IMDb 6.3 193,386 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 5,575 vota

Regjizori

Mike Mitchell
Regjizori

Aktorët

Mike Myers isShrek (voice)
Shrek (voice)
Eddie Murphy isDonkey (voice)
Donkey (voice)
Cameron Diaz isPrincess Fiona (voice)
Princess Fiona (voice)
Antonio Banderas isPuss in Boots (voice)
Puss in Boots (voice)
Julie Andrews isQueen (voice)
Queen (voice)
Jon Hamm isBrogan (voice)
Brogan (voice)
John Cleese isKing (voice)
King (voice)
Walt Dohrn isRumpelstiltskin / Priest / Krekraw Ogre (voice)
Rumpelstiltskin / Priest / Krekraw Ogre (voice)
Jane Lynch isGretched (voice)
Gretched (voice)
Craig Robinson isCookie (voice)
Cookie (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rogue One: A Star Wars Story 2016
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021