Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Shrek (2001) me Dublim Shqip

Shrek (2001) me Dublim Shqip

Përralla më e madhe që nuk është thënë kurrë.May. 18, 2001USA90 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shrek, një ork i vogël me një zemër ari, së bashku me Gomarin e tij përpiqet të rimarrë në zotërim kënetën e tij të zënë nga personazhet e përrallave. Ata janë burgosur nga Zoti i keq Farquaad, tiran i tokës së Duloc. Orku dhe gomari i pandarë duhet të punojnë për të liruar një princeshë që i është nënshtruar një magjie dhe është mbajtur rob në një kështjellë, të ruajtur nga një dragua.

Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Shrek
Vlerësimi IMDb 7.9 638,858 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 12,924 vota

Regjizori

Aktorët

Mike Myers isShrek (voice)
Shrek (voice)
Eddie Murphy isDonkey (voice)
Donkey (voice)
Cameron Diaz isPrincess Fiona (voice)
Princess Fiona (voice)
John Lithgow isLord Farquaad (voice)
Lord Farquaad (voice)
Vincent Cassel isMonsieur Hood (voice)
Monsieur Hood (voice)
Peter Dennis isOgre Hunter (voice)
Ogre Hunter (voice)
Clive Pearse isOgre Hunter (voice)
Ogre Hunter (voice)
Jim Cummings isCaptain of Guards (voice)
Captain of Guards (voice)
Bobby Block isBaby Bear (voice)
Baby Bear (voice)
Chris Miller isGeppetto / Magic Mirror (voice)
Geppetto / Magic Mirror (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
100% Wolf (2020) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip