Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip

Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip

Një herë tjetër ...May. 19, 2004USA93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke u kthyer nga dasma e tyre, Shrek dhe Fiona janë të ftuar nga prindërit e saj, Mbreti Harold dhe Mbretëresha Lilian. Por nuk e dinë që të dy janë orkë të gjelbër. Për të kompensuar krimin, sovranët, të cilët kishin bërë plane të tjera për martesën e vajzës së tyre, thërrasin Nunën e Zanës, Maçokun me Çizme dhe Princin e bukur Charming.

Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Shrek 2
Vlerësimi IMDb 7.2 436,640 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 9,245 vota

Regjizori

Aktorët

Mike Myers isShrek (voice)
Shrek (voice)
Eddie Murphy isDonkey (voice)
Donkey (voice)
Cameron Diaz isPrincess Fiona (voice)
Princess Fiona (voice)
Julie Andrews isQueen (voice)
Queen (voice)
Antonio Banderas isPuss in Boots (voice)
Puss in Boots (voice)
John Cleese isKing (voice)
King (voice)
Rupert Everett isPrince Charming (voice)
Prince Charming (voice)
Jennifer Saunders isFairy Godmother (voice)
Fairy Godmother (voice)
Aron Warner isWolf (voice)
Wolf (voice)
Kelly Asbury isPage / Elf / Nobleman / Nobleman's Son (voice)
Page / Elf / Nobleman / Nobleman's Son (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (2020) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
The Legend of Hei (2019)