Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Showgirls (1995) me Titra Shqip

Showgirls (1995) me Titra Shqip

Lërini pengesat tuaja te dera. Shfaqja është gati të fillojë.Sep. 22, 1995France131 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nomi Malone ka një të kaluar të errët dhe një të tashme të pasigurt në barin topless Stardust. Ambicia e saj më e egër është të bëhet protagoniste e muzikalit “Goddess” në Stardust. Në skenë dhe në prapaskenë, mes një lëvizjeje “lap dance” dhe një vrasjeje, Nomi do të gjejë veten.

 

Pionierët e mprehtë të kufirit të ri seksual të kinemasë së Hollivudit të viteve nëntëdhjetë, Verhoeven dhe skenaristi Joe Eszterhas (“Basic Instinct“), nxjerrin në pah koleksionin e tyre të erosit të shkëlqyeshëm dhe sintezën e tyre të perversioneve; duke u përpjekur me dhimbje të fotokopjojë energjinë e “Flashdance“, kitsch-in e sekuencave të kërcimit të “Staying Alive” dhe madje edhe implikimet e armiqësisë femërore të “All About Eve“.

Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Showgirls
Vlerësimi IMDb 4.9 65,460 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 844 vota

Regjizori

Aktorët

Kyle MacLachlan isZack Carey
Zack Carey
Gina Gershon isCristal Connors
Cristal Connors
Glenn Plummer isJames Smith
James Smith
Robert Davi isAl Torres
Al Torres
Alan Rachins isTony Moss
Tony Moss
Gina Ravera isMolly Abrams
Molly Abrams
Lin Tucci isHenrietta 'Mama' Bazoom
Henrietta 'Mama' Bazoom
Greg Travis isPhil Newkirk
Phil Newkirk
Al Ruscio isMr. Karlman
Mr. Karlman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night in Paradise (2020)
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Savage 2019
Black Beauty (2020)
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
The Last Duel (2021) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
East of the Mountains (2021) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Before the Fire (2020)
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip