Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Shottas (2002) me Titra Shqip

Shottas (2002) me Titra Shqip

Miqësia, besnikëria & lakmia.Feb. 27, 2002Jamaica95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Biggs dhe Wayne, dy xhamajkanë të rinj të rritur në varfëri të cilët janë magjepsur nga mënyra e jetesës e “shotta” (e cila në zhargonin xhamajkan nënkupton gangsterin). Të dy fillojnë shkallëzimin e tyre në botën e krimit duke vjedhur një furgon të pijeve të gazuara, por rruga përpara do t’i çojë ata në shumë veprime të tjera.

Shottas (2002) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shottas
Vlerësimi IMDb 6.2 4,270 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 190 vota

Regjizori

Cess Silvera
Regjizori

Aktorët

Louie Rankin isTeddy Bruckshut
Teddy Bruckshut
Wyclef Jean isRichie Effs
Richie Effs
San San isRaquel
Raquel
Jabba isDangles
Dangles
Assassin isBlacka
Blacka
Beast isSealy
Sealy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
Wrath of the Titans 2012
Minamata (2020) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Sentinelle 2021