Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip

Shiva Baby (2021) me Titra Shqip

Apr. 02, 2021USA78 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Danielle, një vajzë e re hebreje pranë diplomimit, falë parave që i ka dhënë nga  Max, i cili e mbështet, nxiton në një takim me prindërit e saj neurotikë për Shiva, ritualin shtatëditor të zisë që pason funeralin e një të afërmi të saj. Me të mbërritur ajo përshëndetet nga të afërm të ndryshëm të cilët kanë ankesa për gjithçka pasi ish e dashura e saj Maya vlerësohet për hyrjen në fakultetin e drejtësisë. Dita, tashmë e gabuar në vetvete, merr një kthesë të papritur kur Max shfaqet gjithashtu në festë me gruan e tij Kim dhe fëmijët në krah.

Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shiva Baby
Vlerësimi IMDb 7.2 12,567 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 164 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Way We Are 2020
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Honey (2003) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip