Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Shershaah (2021) me Titra Shqip

Shershaah (2021) me Titra Shqip

Aug. 12, 2021India135 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I frymëzuar nga jeta e kapitenit Vikram Batra (PVC), filmi celebron trimërinë, shpirtin e tij trim dhe nderon sakrificën e tij të paçmuar gjatë Luftës Kargil të 1999, në moshën 24 vjeç.

Shershaah (2021) me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shershaah
Vlerësimi IMDb 8.9 82,218 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 10 vota

Regjizori

Vishnuvardhan
Regjizori

Aktorët

Sidharth Malhotra isCaptain Vikram Batra/Vishal Batra
Captain Vikram Batra/Vishal Batra
Kiara Advani isDimple Cheema
Dimple Cheema
Shataf Figar isLt. Colonel Y.K. Joshi
Lt. Colonel Y.K. Joshi
Shiv Panditt isCapt. Sanjeev Jamwal
Capt. Sanjeev Jamwal
Nikitin Dheer isMajor Ajay Jasrotia
Major Ajay Jasrotia
Raj Arjun isSubedar Raghunath Singh
Subedar Raghunath Singh
Abhiroy Singh isMajor Subrata Mukherjee
Major Subrata Mukherjee
Anil Mange isNaib Subedar Bansi Lal Sharma
Naib Subedar Bansi Lal Sharma
Pawan Chopra isG.L. Batra
G.L. Batra
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Actually (2003) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Knockout 2020
The Sixth Sense 1999
Mirrors (2008) me Titra Shqip
The Cooler (2003)
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
The Town (2010) me Titra Shqip