Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sherni (2021) me Titra Shqip

Sherni (2021) me Titra Shqip

Jun. 18, 2021India130 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një oficer  pyjesh drejton një ekip gjurmuesish dhe vendasish që synojnë të kapin një tigër ndërsa luftojnë pengesa dhe presione të forta, si natyrore ashtu edhe të bëra nga njeriu.

Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal शेरनी
Vlerësimi IMDb 6.8 8,946 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 9 vota

Regjizori

Amit Masurkar
Regjizori

Aktorët

Vidya Balan isVidya Vincent
Vidya Vincent
Brijendra Kala isBansilal Bansal
Bansilal Bansal
Vijay Raaz isHassan Noorani
Hassan Noorani
Sharat Saxena isPintu Bhaiyya a.k.a Ranjan Rajhans
Pintu Bhaiyya a.k.a Ranjan Rajhans
Ila Arun isVidya's Mother-in-law
Vidya's Mother-in-law
Neeraj Kabi isAkhil Nangia
Akhil Nangia
Gopal Datt isSaiprasad
Saiprasad
Manoj Bakshi isMinister at Jungle Camp
Minister at Jungle Camp
Ashwini Ladekar isForest Guard Archana Singh
Forest Guard Archana Singh
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night in Paradise (2020)
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
Double Dad (2021)
Jawbone (2017)
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Waar (2013)
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip