Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4femax20.com
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip

Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip

Welcome to Sherlock 1895!Jan. 01, 2016United Kingdom90 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Londrën e fund shekullit të 19-të, Thomas Ricoletti mahnitet kur pa gruan e tij të veshur me veshjen e vjetër të dasmës. Habia vjen nga fakti që gruaja humbi jetën disa orë më parë dhe ajo që ka përpara është një fantazmë, e cila duket se endet rrugëve të qytetit me një etje të madhe për hakmarrje. Do të jetë në dorën e Sherlock Holmes dhe asistentit Watson që të përdorin gjithë dinakërinë e tyre për të luftuar kundër një armiku që me sa duket tashmë ka vdekur.

 

Shënim: Ju lutemi shikoni ne fillim serialin Sherlock 2010 me Titra Shqip nëse nuk e keni parë, para se të shikoni këtë film. Për të pasur një ide më të qartë.

Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Titulli origjinal Sherlock: The Abominable Bride
Vlerësimi IMDb 8.2 32,909 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 1,847 vota

Regjizori

Aktorët

Benedict Cumberbatch isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Martin Freeman isDr. John Watson
Dr. John Watson
Una Stubbs isMrs. Hudson
Mrs. Hudson
Rupert Graves isDI Lestrade
DI Lestrade
Mark Gatiss isMycroft Holmes
Mycroft Holmes
Andrew Scott isProfessor Moriarty
Professor Moriarty
Louise Brealey isMolly Hooper
Molly Hooper
Amanda Abbington isMary Watson
Mary Watson
Yasmine Akram isJanine Donlevy
Janine Donlevy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Frontier (2020)
The Boondock Saints 1999
The Priest 2021
Zooey (2021) me Titra Shqip
Double Dad (2021)
A Writer’s Odyssey 2021
Below Zero 2021 me titra shqip
The Comeback Trail (2020)
Cherry 2021
Red Dot 2021
Mainstream (2020)
86 Melrose Avenue (2021)