Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip

Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip

They're on a mission to bring every gnome home.Mar. 15, 2018United Kingdom, United States, India, Canada, France, Belgium86 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xhuxhat e kopshtit Gnomeo dhe Juliet rekrutojnë hetuesin e njohur privat Sherlock Gnome për të hetuar zhdukjen misterioze të stolive të tjera të kopshtit.

Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Titulli origjinal Sherlock Gnomes
Vlerësimi IMDb 5.2 10,745 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 532 vota

Regjizori

Aktorët

Johnny Depp isSherlock Gnomes (voice)
Sherlock Gnomes (voice)
Emily Blunt isJuliet (voice)
Juliet (voice)
James McAvoy isGnomeo (voice)
Gnomeo (voice)
Chiwetel Ejiofor isWatson (Voice)
Watson (Voice)
Mary J. Blige isIrene (voice)
Irene (voice)
Stephen Merchant isParis (voice)
Paris (voice)
Michael Caine isLord Redbrick (voice)
Lord Redbrick (voice)
Dexter Fletcher isGargoyle Reggie (voice)
Gargoyle Reggie (voice)
James Hong isSalt Shaker (voice)
Salt Shaker (voice)
Ashley Jensen isNanette (voice)
Nanette (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009
We Can Be Heroes (2020)
Double Dad (2021)
Flora & Ulysses 2021
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
X-Men: Days of Future Past 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Star Wars 1977