Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
She was the Deputy’s Wife 2021

She was the Deputy’s Wife 2021

Mar. 01, 2021USA95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një ilegal kapet dhe planifikohet të varet, gruaja e sherifit lokal merr një vendim që do t’i ndryshojë përgjithmonë jetën e saj. Mabel është e dashuruar me burrin e arrestuar. A do të qëndrojë besnike ndaj burrit të saj Jonathan apo do të ndjekë zemrën e saj?

She was the Deputy’s Wife 2021
Titulli origjinal She was the Deputy's Wife 2021 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 9.2 6 vota

Regjizori

Travis Mills
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nomadland 2020
High Ground (2020)
A Pistol for Ringo 1965
A Fistful of Dollars 1964
For a Few Extra Dollars 1966
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
News of the World 2020
No Man’s Land 2021
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
The Return of Ringo 1965
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
The Searchers 1956