Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip

Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip

Jun. 17, 2021108 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cha Woo Sol, një viktimë e bullizmit dhe dhunës në shkollë, përfundon në një qendër paraburgimi meshkujsh për shkak të një aksidenti të paparashikueshëm. Këtu, ai ka mundësinë të takojë Jeong Do Hyeon, kampionin e arteve marciale të përziera dhe të shkojë përtej kufijve të tij falë tij për të kërkuar hakmarrje ndaj atyre që i kanë shkatërruar ekzistencën.

Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 샤크: 더 비기닝
Vlerësimi TMDb 7.8 4 vota

Regjizori

Johnny Chae
Regjizori

Aktorët

Kim Min-seok isCha Woo-sol
Cha Woo-sol
Wi Ha-joon isJeong Do-hyeon
Jeong Do-hyeon
Jung Won-chang isBae Seok-chan
Bae Seok-chan
Lee Jae-kyoon isAn Hyun-min
An Hyun-min
Bae Myung-jin isLee Won-joon
Lee Won-joon
Lee Jung-hyun isHan Seong-yong
Han Seong-yong
Cha Yup isJeong Sang-hyub
Jeong Sang-hyub
Shin Min-jae isMin Jong-tae
Min Jong-tae
Lee Hyun-wook isHyeon Woo-yong
Hyeon Woo-yong
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Loaded (2008) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990
Sniper: Reloaded 2011
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995
Malik (2021) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
F9 (2021) me Titra Shqip
Drift GTR (2008) me Titra Shqip