Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Shark in Venice 2008 me Titra Shqip

Shark in Venice 2008 me Titra Shqip

Oct. 06, 2008United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rrugët ujore në dukje të qeta të Venecias terrorizohen nga makineria e përsosur e vrasjes. Në kërkim të babait të tij i cili është zhdukur në mënyrë misterioze duke u zhytur në qytet, Davidi pengohet nëpër shtegun e fshehtë që çon në thesarin e humbur prej kohësh të familjes Medici. Ndërsa një peng i padashur në një komplot mafioz për të rikuperuar thesarin, e dashura e Davidit rrëmbehet me armë, duke e zhytur atë në një garë të dëshpëruar me kohën. Nëse ai ka ndonjë shpresë për ta shpëtuar atë duhet të hyjë në ujërat vdekjeprurëse. A mundet që Davidi të vrasë me armë vrasësit mafiozë dhe të mbijetojë nga peshkaqenët e pangopur që qëndrojnë në pritje nën sipërfaqe, apo do t’i nënshtrohet të njëjtit fat si babai i tij?

Shark in Venice 2008 me Titra Shqip
Titulli origjinal Shark in Venice
Vlerësimi IMDb 2.4 1,844 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 35 vota

Regjizori

Danny Lerner
Regjizori

Aktorët

Stephen Baldwin isDavid Franks
David Franks
Hilda van der Meulen isLt. Sofia Totti
Lt. Sofia Totti
Giacomo Gonnella isVito Clemenza
Vito Clemenza
Atanas Srebrev isCaptain Bonasera
Captain Bonasera
Bashar Rahal isMedical Examiner
Medical Examiner
Vlado Kolev isAssistant
Assistant
Michael McCoy isDean Flathers
Dean Flathers
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Escape Room (2019) me Titra Shqip
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2006
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
Bad Hair (2021) me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Bad Moon 1996
False Positive (2021) me Titra Shqip