Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Shane (1953) me Titra Shqip

Shane (1953) me Titra Shqip

Historia më e Madhe e Perëndimit e filmuar ndonjëherë!Apr. 23, 1953United States118 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ryker është një ngacmues që dëshiron të marrë përsipër të gjithë luginën. Për këtë qëllim, ai nuk heziton të përdorë dhunë ndaj kolonëve që e kundërshtojnë atë. Johnny Starrett është një prej tyre. Një ditë ai pret një të panjohur në shtëpinë e tij, Shane, i cili rezulton të jetë një plaçkitës i shkëlqyeshëm. Ai do të ndihmojë kolonët të heqin qafe Ryker dhe më pas të largohen në mënyrë që të mos krijojnë komplikime në familjen e Johnny.

Shane (1953) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shane
Vlerësimi IMDb 7.6 37,859 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 395 vota

Regjizori

Aktorët

Jean Arthur isMarian Starrett
Marian Starrett
Van Heflin isJoe Starrett
Joe Starrett
Brandon De Wilde isJoey Starrett
Joey Starrett
Jack Palance isJack Wilson
Jack Wilson
Ben Johnson isChris Calloway
Chris Calloway
Edgar Buchanan isFred Lewis
Fred Lewis
Emile Meyer isRufus Ryker
Rufus Ryker
Elisha Cook Jr. isFrank 'Stonewall' Torrey
Frank 'Stonewall' Torrey
Douglas Spencer isAxel 'Swede' Shipstead
Axel 'Swede' Shipstead
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

News of the World 2020
Platoon (1986) me Titra Shqip
Che: Part Two (2009) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Monster (2018)
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Songbird (2020)
365 Days (2020) me Titra Shqip
Naandhi 2021
Barbershop: The Next Cut 2016