Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 97 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Shame (2011) me Titra Shqip

Shame (2011) me Titra Shqip

Oct. 02, 2011United Kingdom102 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tridhjetëvjeçari New Yorkez Brandon nuk mund t’i kontrollojë nxitjet e tij seksuale. Pavarësisht se duket se udhëheq një jetë normale shoqërore, njeriu është i fiksuar pas pornografisë dhe gjithçkaje që sillet rreth kënaqësisë dhe epshit. Ai do të duhet të mësojë t’i mbajë larg impulset e tija të dëshirës seksuale sapo të dashurohet me kolegen e tij të bukur Marianne, e cila është më e interesuar për një histori romantike sesa për atë të bazuar në seks. Për të komplikuar më tej jetën e Brandonit, është edhe motra e tij, Sissy, vetë-shkatërruese, e ftuar për ca kohë në shtëpinë e të riut.

Shame (2011) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shame
Vlerësimi IMDb 7.2 187,913 vota
Vlerësimi TMDb 7 2,384 vota

Regjizori

Steve McQueen
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Cliff (2008) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Black Bear 2020
Malik (2021) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
The Beast 2020
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Charm City Kings 2020