Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 280 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip

Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip

May. 09, 2012France81 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre breza të një familje franceze hapen për përvojat dhe dëshirat e tyre seksuale pasi i riu Romain kapet duke masturbuar në klasën e tij të biologjisë.

Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chroniques sexuelles d'une famille d'aujourd'hui
Vlerësimi IMDb 5.3 4,028 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 201 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
War Of Likes 2021
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip