Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 265 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Sex Doll (2016) me Titra Shqip

Sex Doll (2016) me Titra Shqip

Një përrallë e dashurisë moderne.Dec. 07, 2016United Kingdom102 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Virginie, një grua e re dhe e pavarur, është gjithmonë e zënë me punën e saj si një prostitutë e rangut të lartë. Tashmë ajo di si të respektohet dhe si të sillet me klientët, por fati sjell në rrugën e saj një djalë që nuk është as i sjellshëm dhe as i pasur. Ai është një i ri që do të vdiste për një ideal, të vdekurit klasik në këmbë në kërkim të telasheve. Dhe Virxhinia do të gjejë më shumë se një telash me të.

Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex Doll
Vlerësimi IMDb 4.5 1,882 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 98 vota

Regjizori

Aktorët

Hafsia Herzi isVirginie
Virginie
Karole Rocher isRaphäelle
Raphäelle
Ira Max isSofia
Sofia
Myriam Djeljeli isLa petite soeur
La petite soeur
Jeremy Bennett isManor House client père
Manor House client père
Simon Killick isManor House client fils
Manor House client fils
Wayne Swann isClient 1
Client 1
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The World We Make (2019) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Miracle: Letters to the President (2021) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Sisters Apart (2020) me Titra Shqip
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020