Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sex and the City (2008) me Titra Shqip

Sex and the City (2008) me Titra Shqip

Merre me vete.May. 12, 2008USA145 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aventurat sentimentale të Miranda, Samantha, Carrie dhe Charlotte – katër yjet e shfaqjes së të cilëve filmi është spin -off – rifillojnë katër vjet pasi u ndalën. Carrie është në histori të plotë dashurie me Big, me të cilin planifikon të martohet. Samantha është zhvendosur në Los Angeles për të qenë pranë burrit të saj, Smith, por ka filluar të ndihet e stresuar dhe dyshuese. Miranda po e ka të vështirë me Steve ndërsa Charlotte është mbi hënë për lidhjen e saj me Harry dhe ardhjen e Lily, një fëmijë i birësuar, por është e tmerruar që romanca të përfundojë. Secila prej këtyre ngjarjeve do të gjejë zhvillimin e saj.

Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex and the City
Vlerësimi IMDb 5.6 118,489 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,659 vota

Regjizori

Aktorët

Sarah Jessica Parker isCarrie Bradshaw
Carrie Bradshaw
Kim Cattrall isSamantha Jones
Samantha Jones
Kristin Davis isCharlotte York Goldenblatt
Charlotte York Goldenblatt
Cynthia Nixon isMiranda Hobbes
Miranda Hobbes
Chris Noth isMr. Big
Mr. Big
Candice Bergen isEnid Frick
Enid Frick
David Eigenberg isSteve Brady
Steve Brady
Evan Handler isHarry Goldenblatt
Harry Goldenblatt
Jason Lewis isSmith Jerrod
Smith Jerrod
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
A Dangerous Method 2011
Crisis 2021
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Cruel Intentions 2 2000