Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip

Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip

May. 26, 2010USA146 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër mikeshat e Nju Jorkut, protagonistë të serive të gjata të serialeve televizive dhe filmit të mëparshëm, janë kthyer me histori të reja erotike dhe sentimentale. Të mbingarkuara nga fytyrat e ndryshme që jeta e përditshme ka për to, katër gratë, tashmë të pjekura, vendosin të “bëjnë një pushim”. Destinacioni i një pushimi që premton të jetë një lloj “arratisje” luksoze është Abu Dhabi, ku i presin një vendpushim i madh, udhëtime në shkretëtirë, pazar në qendrat tregtare dhe pazaret. Me të gjitha takimet, nënkuptimet dhe ndërlikimet e rastit.

Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex and the City 2
Vlerësimi IMDb 6.5 76,362 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1,306 vota

Regjizori

Aktorët

Sarah Jessica Parker isCarrie Bradshaw
Carrie Bradshaw
Kim Cattrall isSamantha Jones
Samantha Jones
Kristin Davis isCharlotte York
Charlotte York
Cynthia Nixon isMiranda Hobbes
Miranda Hobbes
Chris Noth isMr. Big
Mr. Big
David Eigenberg isSteve Brady
Steve Brady
Evan Handler isHarry Goldenblatt
Harry Goldenblatt
Willie Garson isStanford Blatch
Stanford Blatch
Mario Cantone isAnthony Marantino
Anthony Marantino
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Infinite (2021) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
Ferry (2021)
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Braveheart 1995