Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip

Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip

Aug. 24, 2001Spain128 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Lucía, një kameriere e re në një restorant në qendër të Madridit, mëson për zhdukjen e të dashurit të saj, një shkrimtar me të cilin kishte jetuar për gjashtë vjet, ajo strehohet në një ishull të qetë në Mesdhe. Këtu, në një atmosferë të ndritshme, plot diell dhe ajër të pastër, vajza zbulon aspektet më të errëta të së kaluarës së saj në çift, sikur të ishin pasazhe të ndaluara të një romani që autori, falë distancës, tani i lejon asaj dritë.

Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lucía y el sexo
Vlerësimi IMDb 7.1 36,028 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 353 vota

Regjizori

Julio Medem
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Joker (2019)
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip
Casino 1995
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Pieces of a Woman 2020
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Safety 2020
Suburra (2015)