Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip

Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip

Frenimi është armiku ...Nov. 29, 2007USA81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ellis dhe Renee janë dy të rinj të dashuruar, të cilët, tashmë të lodhur nga lidhja e tyre e lodhur, për të ringjallur ndjenjën që ende i bashkon ata vendosin të marrin pjesë në një konferencë mbi marrëdhëniet në çift, të mbajtur nga Dr. Wellbridge. Këtu, ata takojnë James dhe Heather, një çift tjetër i ri i cili po përjeton një moment krize për shkak të humbjes së dëshirës së tij. Në një takim privat me mjekun, të katërve u ofrohet të provojnë kartën e shkëmbimit të partnerit për të provuar të prishin monotoninë dhe të kërkojnë një zgjidhje për problemet e tyre.

Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex and Breakfast
Vlerësimi IMDb 4.8 4,292 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 31 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Last Summer (2021) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Godzilla 2014
Limelight (1952) me Titra Shqip
Voyagers 2021
The Water Man (2021)
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Secret Society 2021
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Hate by Dani Rovira (2021) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip