Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip

Seven Pounds 2008 me Titra Shqip

Shtatë emra. Shtatë të huaj. Një sekret.Dec. 18, 2008United States123 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tim Thomas, një inxhinier i cili vuan nga depresioni për shkak të vdekjes së gruas së tij (dhe një e kaluar që e mundon, duke i shkaktuar jo pak ndjenja faji) vendos të ndryshojë jetën e tij duke bërë identitetin e vëllait të tij më të vogël Ben, agjent Federal Shërbimi i të Ardhurave dhe fillimi i një udhëtimi të jashtëzakonshëm të shpengimit duke kërkuar të ndryshojë përgjithmonë jetën e shtatë të panjohurve.

 

Shënim për Seven Pounds 2008 me titra shqip

Shtatë shpirtra është edhe një konfirmim i vdekjes përfundimtare të një trendi të caktuar në kinemanë amerikane, asaj antropocentrike të klasicizmit ose asaj humaniste dhe titanike të Cimino, Milius dhe Coppola. Parashikuar në çdo rrëshqitje emocionale, do të kënaqë ata që kënaqen me “fotografi të bukur” dhe “aktorë të mirë”, por është përkundër vetes epitafi i trishtuar i kinemasë (Amerikane) që ishte.

Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Titulli origjinal Seven Pounds
Vlerësimi IMDb 7.6 290,260 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 5,358 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
The Diary of a Teenage Girl (2015) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Riding With Sugar (2020)
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Buddy Games 2020
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip