Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Settlers (2021) me Titra Shqip

Settlers (2021) me Titra Shqip

Sa larg do të shkonit për të ndërtuar një jetë të re?Jul. 23, 2021United Kingdom103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një familje e Tokës ngjitet në shpresën e një jete më të mirë në Mars. Por kur alienët shfaqen në kodrat përreth dhe çdo përpjekje për t’i larguar ata është e kotë, nëntë vjeçarja Remmy e gjen veten të ballafaquar me realitetin që prindërit e saj Ilsa dhe Remy janë përpjekur me dëshpërim të mbajnë larg.

Settlers (2021) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Settlers
Vlerësimi IMDb 4.6 769 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Tom Clancy’s Without Remorse 2021
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Kidnapped (2021) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
Natasha 2007
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip