Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip

Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip

Jan. 07, 2015France120 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Paris, 1991. Franck Magne, një inspektor i ri, hedh hapat e tij të parë në departamentin e hetimit në 36 quai des Orfèvres. Hetimi i tij i parë ka të bëjë me vrasjen e një vajze të re dhe menjëherë ai është i detyruar të përballet me kufizimet e punës së tij: mungesa e burimeve, ndërrimet e gjata dhe burokracia e ngadaltë. Sipas intuitave të tij, krimi lidhet me vrasjet seriale, të cilat ai po përpiqet të ndriçojë për 8 vjet pa shumë sukses. Rruga e tij së shpejti do të kryqëzohet me atë të avokatit Fréderique Pons, i cili është gjithashtu i vendosur të zbulojë se kush fshihet pas vrasësit të pamëshirshëm që terrorizon zonën lindore parisiene.

Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal L'Affaire SK1
Vlerësimi IMDb 6.6 2,240 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 240 vota

Regjizori

Aktorët

Nathalie Baye isFrédérique Pons
Frédérique Pons
Adama Niane isGuy Georges
Guy Georges
Christa Théret isElisabeth Ortega
Elisabeth Ortega
William Nadylam isGuy Georges' Lawyer
Guy Georges' Lawyer
Marianne Denicourt isDivision Chief
Division Chief
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Casino 1995
Caught by a Wave 2021
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
The Courier 2020
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Kidnapped (2021) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)